Baklava Sipariş | Gazianteplioğlu
antep baklava sipariş

Baklava Sipariş

Baklava, Türk kültüründe bulunan en önemli parçalardan biridir. Türk halkının tatlı anlayışının temelini oluşturan baklavanın temeli çok eskiye dayanmaktadır. Bu tatlımız, çok eski zamanlardan beridir bizlerin damağını tatlandıran bir tatlı olmuştur.

Birçok kişinin en sevdiği tatlılar arasında sayılabilecek baklava, ülkemizde birçok yerde yapılmaktadır. Her ne kadar kökeni Gaziantep’e dayansa da baklava Türkiye’nin her yerine yayılmıştır. Baklava ustalarının ülkemiz sınırları içerisinde neredeyse her yere açtığı dükkanlar, baklava kültürünün yaygınlaşmasında önemli bir faktör olmuştur. Bu sayede birçok kişi baklavanın bu dayanılmaz lezzetine rahatlıkla erişebilir hale gelmiştir.

antep baklava sipariş
baklava sipariş

Baklavanın ülkemizin her yerine erişmesinden sonra artık evlerimize de rahatlıkla erişebildiği bir çağ başlamıştır. Bu çağın temellerini ise baklava sipariş hatları oluşturmaktadır. Bu hatlar sayesinde sipariş vermek isteyen insanlar online ya da telefon üzerinden baklava siparişi verebilmektedir. Bu sipariş sistemi sayesinde baklava sipariş etmek isteyen kişiler baklavacıya gitmek zorunda kalmadan belli bir süre içinde baklavasına kavuşabilmektedir.

Baklava siparişi vermek için oluşturulan bu sistem, sipariş vermek istediği baklavacıya uzak olanlara ya da baklavasını sevdiği baklavacı ile farklı şehirlerde yaşayan kişiler için fazlasıyla işe yaramaktadır. Örneğin İstanbul’da bulunan Gaziantepoğlu Baklava’dan sipariş vermek isteyen ancak dükkanımıza uzak olan ya da İstanbul dışında yaşayan müşterilerimiz, sipariş hattımızı kullanarak belli bir süre içinde istediği baklavaya ulaşabilir ve afiyetle baklavasını yiyebilir.

Baklava siparişi en az 1 kilo olarak verilebilir. Verilen baklava siparişleri paket ya da tepsi olarak iki farklı şekilde olabilir. Paket olarak sipariş verildiğinde baklavalar 1 kiloluk paketler halinde müşterilere ulaştırılırken tepsi halinde baklava siparişi verildiğinde müşteri tarafından teslim alınacak baklavanın miktarı 2,5 kilo olmaktadır. Teslim alınan baklavanın kış aylarında en fazla 3, yaz aylarında ise en fazla 2 gün saklanması tavsiye edilmektedir. Ancak yine de lezzet açısından en fazla verim, anında tüketilen baklavadan alınmaktadır. İstanbul içinden baklava siparişleri aldığımız gibi İstanbul dışında yaşayan müşterilerimiz için de baklava sipariş servisimiz mevcuttur. İstanbul içi için verilen siparişler ertesi gün, İstanbul dışındaki şehirlerden verilen siparişler ise 1 ila 3 gün içinde teslim edilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir